Sezona 2004

V roce 2004 jsme chtěli navázat na sezonu 2003, která byla velmi úspěšná (např: zisk poháru na domácí okrskové soutěži, probojování do okresní soutěže s následným 6. místem, zisk poháru na soutěži Pošumavské ligy v Janovicích). Do sezony vstoupila úspěšně obě naše družstva (omlazená oproti předchozímu roku), Bystřici 2 se navíc hned na první "ligové" soutěži v Def. Lažanech podařilo probojovat do finálového kola.

Po týdenní přestávce přišla na řadu okrsková soutěž v Chudeníně. Bystřice 1 vstoupila do soutěže výtečným časem na štafetě 4*100 metrů. Po odběhnutí štafet se spustil silný liják. I ve ztížených podmínkách zopakovala "2ka" výborný výkon v požárním útoku. Obě družstva postoupila do vyřazovací soutěže. Postupová soutěž v Malé Vísce znamenala konečnou pro obě družstva.

Náš sbor uspořádal v polovině srpna domácí soutěž v bystřickém parku. Samozřejmě jsme nemohli odmítnout ani pozvání spřátelených sborů na "srandamače", červencové Petrovice a nedaleká Zelená Lhota. Na závěr sezony 2004 nás čekal výlet do Plzně s účastí na tradiční Poslední kádi.